wygraj bilet VIP na Wilka z Wall Street

20/10/2014 — Hej, no skomentuj ten wpis...

 

AffiliateBanner JB 336x280Do seminarium Wilka z Wall Street w Polsce zostało jeszcze kilka dni. Kto jeszcze nie kupił biletu, to najwyższa pora, żeby to zrobić. A dzięki uprzejmości firmy BERM soft ułatwię wam podjęcie decyzji.

Otóż uwaga! Każda osoba, która od publikacji tego wpisu do czwartku 23 października 2014, do godz. 18:00, zakupi bilet GENERAL korzystając z linka www.bermsoft.com/wilk, a następnie wyśle maila z informacją, że taki bilet kupiła na adres: hello [małpa] salesguru.pl, uzyska możliwość wygrania biletu VIP!

Podsumowując:

  1. kupujesz bilet GENERAL na stronie www.bermsoft.com/wilk
  2. wysyłasz maila z informacją o zakupie na adres hello [małpa] salesguru.pl
  3. aby to zrobić masz czas do czwartku 23 października 2014, do godz. 18:00
  4. następnego dnia, w piątek dowiesz się, czy wygrałeś lub wygrałaś bilet VIP

Jeżeli czytaliście książkę lub oglądaliście film Wilk z Wall Street i chcecie zderzyć swoje wyobrażenia o Jordanie Belforcie z rzeczywistością, to jest ku temu wyjątkowa okazja właśnie teraz.

A jeżeli nie czytaliście książki ani nie oglądaliście filmu, to…Tym bardziej trzeba iść na to seminarium! Rzadko trafia się możliwość, żeby dowiedzieć się czegoś od człowieka, który naprawdę zdobył fortunę – w przeciwieństwie do tych, którzy tylko o tym mówią.

Do roboty!

No i do zobaczenia w niedzielę na Wilku z Wall Street :)

Sponsorem biletu VIP jest firma BERM soft. Dziękuję!

Artur Kuć

Posts Facebook

Jeszcze nie ma komentarzy.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*