trzy razy sprzedaż, czyli Brian reloaded

03/09/2014 — komentarze 2

Konferencja Briana Tracy

Pewne rzeczy nigdy się nie starzeją i z upływem czasu nie tracą na swojej wartości. Są trochę jak święta. Z jednej strony bardzo przewidywalne – wiemy, że będą i jesteśmy w stanie z dużą dokładnością określić co się wydarzy w każdej ich minucie, a z drugiej strony czekamy na nie z niecierpliwością i ekscytacją.

Podobnie jest z Brianem Tracy. Wszyscy go znają, czytali jego książki, przychodzili na konferencje i słuchali płyt. Kiedy jednak okazuje się, że po raz kolejny pojawi się w naszym kraju, to na jego wystąpienie przychodzą tłumy.

Tak też będzie w tym roku. 7 października w Warszawie odbędzie się konferencja SPRZEDAŻ, a w roli głównej wystąpi… Oczywiście Brian Tracy!

Tutaj znajdziecie szczegóły dotyczące wydarzenia i możecie zarejestrować się:

Konferencja SPRZEDAŻ

Ja się wybieram, bo uważam, że warto.

Dwa lata temu miałem okazję uczestniczyć już w warsztatach prowadzonych przez Briana i swoje wrażenia opisałem na blogu. Idąc wtedy na jego seminarium myślałem, że niewiele jest w stanie mnie zaskoczyć i prawdę mówiąc nie spodziewałem się jakiegoś przełomu. Raczej oczekiwałem, że wyjdę stamtąd ze stwierdzeniem w stylu „OK. Fajnie było.” i tyle. Myliłem się.
Wciągnąłem się na tyle, że podczas warsztatów robiłem notatki (co nieczęsto mi się zdarza), a potem opublikowałem dwa wpisy na blogu z moimi refleksjami z konferencji.

Oznacza to, że całość zadziałała na tyle dobrze, że w moim umyśle pozostał ślad. A to jest pierwszy impuls do zmiany. I o to właśnie chodzi, aby w dążeniu do lepszych efektów oraz większej satysfakcji z tego co się robi, wprowadzać zmiany w naszym myśleniu i nawykach. Dokonywać refleksji nad obecną postawą oraz działaniami, a możecie być pewni, że B.T. jest w stanie was do tego zainspirować.

Nie ma się więc co zastanawiać. Zapisywać się i do zobaczenia!

A jeżeli choć trochę lubicie mojego bloga i to co robię, a jednocześnie wybieracie się na konferencję, to kupcie bilet korzystając z linku w tym artykule. Dziękuję :)

Artur Kuć

Posts Facebook

2 komentarze do wpisu trzy razy sprzedaż, czyli Brian reloaded

 1. Brian ma moc!
  Siła tkwi w prostocie i jasności przekazu.

  Chcę być tam.

  A jak będzie problem z kasą skorzystam z:
  http://dopnijswego.pl/
  ;)

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*