(p)o spotkaniu słów kilka

09/03/2011 — komentarzy 9

Niektórzy mawiają, że lepiej późno niż wcale? Tym razem posłuchałem ich i postanowiłem napisać kilka zdań podsumowania po ostatnim spotkaniu z czytelnikami bloga.

Dla przypomnienia ? spotkanie odbyło się 28 lutego w Noa Cowork w Warszawie. W sumie przyszło 15 osób. Przy ciastkach, kawie i w przyjemnych przestrzeniach rozprawialiśmy na tematy sprzedażowe. Głównie poruszaliśmy się wokół kilku obszarów:

 • Jak pozyskać zainteresowanie klienta ? sprawić, żeby chciał z nami rozmawiać?
 • Jak wyjść z roli typowego sprzedawcy i stać się nie-sprzedawcą? Chodzi przecież o to, żeby klienci kupowali, a nie żeby im sprzedawać? :)
 • Jak w miarę szybko dokonać weryfikacji, czy mamy szansę na współpracę z danym klientem?
 • Procesy decyzyjne po stronie klienta.

Nie jestem w stanie przytoczyć tutaj całej dyskusji i nawet nie będę próbował. Mam nadzieję, że było ciekawie i przynajmniej trochę inspirująco. Nawet widziałem, że niektórzy skrzętnie notowali, a to chyba dobry znak? :)

Ogromne podziękowania ślę w stronę Pauli i Grześka – właścicieli Noa Cowork ? za udostępnienie miejsca na spotkanie oraz za stworzenie miłej atmosfery. Jeszcze raz dziękuję!

Wszystkich zachęcam do zajrzenia na stronę Noa Cowork i polubienia ich profilu na Facebooku. Jeżeli macie znajomych, klientów, partnerów biznesowych itp., którzy szukają biura lub inspirującego miejsca do pracy, to polećcie im koniecznie Noa. Warto.

Artur Kuć

Posts Facebook

9 komentarzy do wpisu (p)o spotkaniu słów kilka

 1. Klimatyczne miejsce, ciekawi ludzi, inspirujące dyskusje – oto moja próba podsumowania spotkania jednym zdaniem:)
  Artur, raz jeszcze dzięki za spotkanie, mam oczy i uszy otwarte na info o kolejnych;-)

  Jacek

  • Hej Jacek,
   podoba mi się Twoje jednozdaniowe podsumowanie… :)
   Dzięki za obecność i zaangażowanie w dyskusję.

   Do następnego zobaczenia… :)

 2. Na spotkanie dotrzeć mi się nie udało, ale Noa klientom polecam. :)

 3. Czy szykuje się następne spotkanie?

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*