Książki idą w świat. Po konkursie.

19/02/2009 — komentarze 3

Moi Drodzy! Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Nie będę pisał długich wstępów. Nie będzie fanfar, przemówień, zielonego sukna i goździków? Od razu przechodzę do rzeczy. Wyniki!

Zwycięzcą konkursu został Jakub Gajda z Koszalina i jako nagrodę otrzymuje książkę Jeffreya Gitomera Czarna książeczka budowania kontaktów. Jakubie, gratuluję!

Poniżej przedstawiam też listę trzech laureatów oraz nagrody, które otrzymują. Lista uporządkowana jest alfabetycznie, według nazwisk.

1. Szymon Chodkowski (Warszawa): książka Czerwona książeczka sprzedawcy ? odpowiedzi
2. Przemek P.: książka Czerwona książeczka sprzedawcy
3. Paweł Stopka (Siechnice): książka Złota książeczka nastawienia na TAK

Panowie (no tak, sami faceci ? why?), gratuluję jeszcze raz wszystkim gorąco!

Książki-nagrody zostały rozdzielone według skomplikowanej procedury mailowo-sortującej. Nawet nie pytajcie o co chodzi, bo sam z trudem się w tym łapię? Wkrótce zostaną do Was wysłane.

Osoba, której szczególnie chcę podziękować to Pani Anita Patkowska z wydawnictwa Studio EMKA ? dzięki niej mam przecież co rozdawać?

Więcej o tym dlaczego wygrał właśnie Jakub oraz o różnych sposobach postępowania w sytuacjach typu ?przekonaj mnie w trzech zdaniach? napiszę wkrótce?

Wiem, wiem obiecałem, ale musicie mi wybaczyć. Od wczoraj krążę pomiędzy domem a szpitalem w oczekiwaniu na narodziny syna. Jakoś nie potrafię przekonać go ani w trzech, ani nawet w dziesięciu zdaniach, żeby już wychodził? Z drugiej strony komu by się chciało w taki śnieg?

Artur Kuć

Posts Facebook

3 komentarze do wpisu Książki idą w świat. Po konkursie.

 1. Witam ! Ciesze się iż również moja wersja przyniosła aprobatę- ciekawy portal , zapewne będę częściej zaglądał i polecał :)…….pozdrawiam wszystkich

 2. Z listy laureatów znam Szymona, więc winszuję winszuję ;))).

  Ale Artur – cóż za news – trzymam kciuki za pomyślne narodziny potomka! @->–

 3. Artur, jeszcze raz dzięki wielkie!
  ale co tam konkurs, teraz Synek najważniejszy :) jakby co, to wieszanie firanek pomaga niezdecydowanym
  @Monika: również dziękuję, podzielę się spostrzeżeniami :)
  pozdrowienia serdeczne

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*